• Wpisów: 1
  • Ostatni wpis: 238 dni temu, 10:52
  • Licznik odwiedzin: 281 / 238 dni
 
szalevfdbjf
 
http://www.moda-polska.accountant/ - Polski świat mody słynie z tego że  zrzucany jest na bok za sprawą  zagranicznej mody.  Bardzo często mówi się że moda polska w porównaniu do innych krajów dopiero raczkuje,  aczkolwiek gdyby jednak   przypatrzeć się temu bardziej  polscy handlowcy są w stanie zaoferoać  polskim klientom  godne uwagi projekty!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów aż po  wysokiej jakości  materiały. Gdzie kryje się problem klientów? Brak potrzebych kompetencji projektantów czy też szukający ludzie są zbytnio wymagający w swoich wyborach?

Otóż nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w o wiele krótszym czasie niż organizacje międzynarodowe mając tym samym dużo mniej czasu na wejście na właściwy tor. Konsumenci zauważając że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są bardziej rozchwytywane zaufali zagranicznym handlowcom odmawiając sobie przyjemności korzystania z polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Brzmi niewiarygodnie ale niestety takie są smutne realia.
Staje sie oczywistym fakt że  wymarzonego płaszcza, albo innych ubrań nie trzeba  pozyskiwać u naszych sąsiadów ze względu na to że  wystarczy jedynie  zbadać miejscowy asortyment.

Reasumując spróbujmy  zaakceptować i pokochać to co Polskie! Zostawmy  plotki i dajmy szansę miejscowym  projektantom ale też innym  wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Nie możesz dodać komentarza.